Tende VAV
Yoğun Bakım Bebek Kuvözü

Servo oksijen, terazi, yükseklik ayarlama, entegre pulse oksimetre, kan basıncı (NIBP), yan ekran gibi donanım seçenekleri ile üst düzey bebek kuvözü.

Tende VAV-TR
Transport Kuvöz

Sağlam yapı, çift cidarlı kanopi, hava ve bebek modu seçenekleri, pasif nemlendirme sistemi, dahili batarya, AC - DC Güç seçeneği

Tende Babyblue 360
Tünel Tipi Yoğun Bakım LED Fototerapi

360 Derece LED mavi ışık kaynağı, hamak sistemi, sessiz çalışma (Fansız), ayarlanabilen üst dilim yüksekliği, cilt ve hava sıcaklığı ölçümü

Tende CareBlue
Fototerapi Ünitesi

Mavi LED teknolojisi, renkli TFT dokunmatik ekran, yükseklik ayarlama (Pnömatik), yatay konumda açı ayarlama

Tende Babyblue
Fototerapi Ünitesi

Mavi LED teknolojisi, LCD grafik ekran, yükseklik ayarlama (Pnömatik), yatay konumda açı ayarlama

Tende VAV-IW
Radyant Bebek Isıtıcı

Tende VAV-IW yüksek teknolojili radyant bebek ısıtıcı, gelişmiş algoritması ve yüksek otomasyon özelliği ile klinisyenlerin gerektiğinde hızla müdehale etmesini de sağlayan kapsamlı bir bebek bakım sistemidir.

PREV
NEXT

HOŞGELDİNİZ

Çeyrek asrı aşkın süredir araştırıyoruz, geliştiriyoruz ve üretiyoruz.

Tende, 1997 yılından bu yana tıbbi cihaz üretiminde faaliyet göstermektedir. Merkezi Ankara-Türkiye'de bulunan Tende, kuruluşunda bir OEM şirketi iken, hızla neonatoloji alanında tanınan ve değerli bir tıbbi cihaz üreticisi haline gelmiştir. Her geçen gün yeni teknolojiler geliştirip ürünlerimize dahil ederek piyasada sınırları zorluyor ve yeni standartlar belirliyoruz.

Misyonumuz, dünya çapında sağlık sektörü için en son teknolojileri içeren en kaliteli tıbbi cihazları üretmektir. Bu, sağlık personelinin hastalarına en iyi tedaviyi sunmalarını sağlayacaktır. Ekibimiz, piyasadaki yüksek beklentileri karşılamak ve alanımızda yeni standartlar belirlemek için vargücüyle çalışmaktadır.

Firma Başvuru Formu

Daha hızlı servis almak ve servis takibi için firmanızı kayıt edin.

Anasayfa (TR)
TOP