TENDE

Hakkımızda

1997 Yılından beri tıbbi cihaz sektörü için üretim yapan Tende, 2009 yılında Türkiye’nin ilk LED Fototerapisi olan Tende BabyBlue modelini üretti ve yüksek satış rakamlarına hızla ulaştı. Fototerapide bir sonraki aşama Tende’nin yeni markası CareBlue oldu. Tende CareBlue güçlü ve etkin ışın gücü ile beraber dünyada bir çok ilki de başlattı. Dokunmatik renkli ekranı, hafif, sağlam ve estetik tasarımı, ayarlanabilir ekran açısı özellikleri ile ülkemizde ve dünyada büyük beğeni topladı.

Tende Elektronik, 2014 yılında yıllardır sürdürdüğü Ar-Ge çalışmalarını tamamladı ve yeni doğan sektörüne yepyeni bir marka Tende VAV yoğun bakım bebek kuvözü ile giriş yaptı. 2014 yılının son markası ise yine Türkiye’de ilk defa üretilen transport kuvöz, Tende VAV-TR oldu. 

Bugün ülke içinde önemli bir pazar payına sahip olan Tende Elektronik, yurt dışında da benzer başarılara imza atmak üzere çeşitli ülkelere ihracatlarını sürdürmektedir.

 

Misyonumuz

Elektronik ve yazılım sektörlerinde medikal, endüstriyel ve savunma alanlarında son teknoloji ürünlerini yaratarak, hem yurt içinde hem de yurt dışında faaliyet gösteren en iyi firmalardan biri olmaktır. TENDE hedeflerine ulaşabilmek için sürekli iyileşmeyi ve gelişmeyi amaç edinmiştir.

Vizyonumuz

Ulusal ve uluslararası alanda, elektronik cihazlarda yeni teknolojiler kullanarak dinamik, girişimci ve müşteri odaklı yaklaşımı ile tercih edilen bir firma olmaktır.