TENDE

İnsan Kaynakları

TENDE EKİBİNE KATILMAK

Yenidoğan sorunlu bir bebek için hayati fonksiyonlarının son derece hassas bir şekilde ölçülmesi ile beraber, ortamın da çok özel olması gerekir. Tedavi için gerekli olan donanımlar sıfır hata ile güçlü, etkin bir şekilde çalışmalı, cihazın ergonomisi sağlık çalışanlarının görevlerini doğru ve güvenli yapabilmelerine uygun olmalıdır. 

Başarılı yükselişini yeni ürünlerle, yeni pazarlarla sürdürmeyi hedefleyen Tende Elektronik, uzman ekibine yine bilgili, enerjik, uyumlu çalışma arkadaşları aramaktadır. 

Yeni ve yaratıcı fikirlerin desteklendiği çağdaş bir ortamda, sürekli gelişimi hedefleyen, sorumluluklarını özenle yerine getiren bir anlayışla kurumsal bir ortamda kariyer yapmak istiyorsanız, tanışmak isteriz.

İNSAN KAYNAKLARI ANLAYIŞIMIZ 

Globalleşme, bilgi çağı, teknoloji, otomasyon yeni çağın kavramları ancak yaratıcılık, yenilik ve rekabetin anahtarı yani İNSAN KAYNAKLARI ile anlam kazanmaktadır. Şirketimiz yetkin insan kaynaklarının geleceğimiz olduğunu bilir, bunun için özen ve önem gösterir.

İŞE ALMA 

Hedeflerimize göre planlamalarımız yapılır, planlamalarımıza göre insan kaynakları ihtiyacı belirlenir. İnternet sitemiz ve kariyer portallarına verilen ilanlardan oluşan aday havuzumuz, departman yöneticilerimiz tarafından değerlendirilir ve uygun adaylar görüşmeye çağrılır, yetkinlik bazlı mülakat teknikleri uygulanır ve doğru adaylara teklif yapılır. Diğer adaylar da sonuçlar hakkında bilgilendirilir. 

Ekibimize yeni katılan çalışanlarımız şirketimiz ve görevleri hakkında bilgilendirilir ve oryantasyona tabi tutulur. 

PERFORMANS YÖNETİMİ

Performansların objektif kriterlere göre adil olarak yapılmasının çalışanlarımızın ve dolayısıyla şirketimizin başarısını sağlar. Değerlendirme sonucunda ücret yönetimi, görev ve görev sorumlulukları, eğitim gibi uygulamalar için veri oluşturulur. 

KARİYER YÖNETİMİ

Yetkinlikleri genişleyen, sorumluluklarını yerine getiren çalışanlarımız, büyüyen kadromuzda farklı görev ve sorumluluklara getirilirler. 

EĞİTİM 

Sürekli gelişimi hedefleyen şirketimiz çalışanlarının yetkinlikleri için şirket içi eğitimlerle beraber, görev ve sorumluluklara uygun eğitim ve kurslara katılımı sağlar ve teşvik eder.

Açık İş Pozisyonları

Açık İş Pozisyonumuz Bulunmamaktadır.